ادغام گوگل دوئو
ادغام گوگل دوئو در اپلیکیشن تماس گلکسی S20

ادغام گوگل دوئو در اپلیکیشن تماس گلکسی S20

(ادغام گوگل دوئو در اپلیکیشن تماس گلکسی S20)کمپانی معروف و محبوب سامسونگ، گوگل دوئو را در اپلیکیشن شماره‌ گیر گوشی‌ های خانواده گلکسی s20 ادغام خواهد نمود.
این کمپانی در جریان ایونت بزرگ آنپکد 2020 اظهار داشت که گوگل دوئو را د اپ تماس گوشی های گلکسی سری اس 20 ادغام می کند.

گوگل دوئو جدید ترین تلاش گوگل به منظور ساخت اپلیکیشن پیام رسان می باشد که علاوه بر امکان ارسال پیام های متنی و فایل و تصویری، قابلیت برقراری مکالمه و تماس تصویری و ویدئویی را نیز دارد.
گوگل دوئو بسیار مناسب برای برقراری تماس ویدئویی با اعضای خانواده ، آشنایان و دوستان و سایر افرادی که به آنها دسترسی ندارید و از شما دور هستند.
تماس های تصویری ای که با مخاطبتان برقرار خواهید کرد رمزگذاری خواهد شد به این معنی که تمامی تماس ها خصوصی می باشند و برای شما و مخاطبتان قابل مشاهده است.
گوگل قبل از این اپ دوئو را در اپ های Contacts ،Phone و Messages گوشی های هوشمند ادغام کرده بود.

ادغام گوگل دوئو

GOOGLE DUO سامسونگ یا FACE TIME اپل ؟!

گوگل با ارائه ی این اپ برای پلتفرم‌ های متفاوت، تصمیم دارد آن را با اپلیکیشن اختصاصی تماس ویدیویی اپل یعنی FaceTime  وارد عرصه ی رقابت کند.

با ادغام دوئو در اپ شماره‌ گیر (Dialer) گوشی‌ های پرچم دار سری جدید سامسونگ، کاربران قادر خواهند بود با فشردن آیکون Duo تماس ویدیویی (Full HD (1080P را از طریق شبکه ی 5G برقرار نمایند.
از آنجایی‌ که گوگل اپ دوئو را برای بیشتر سیستم‌ عامل‌ ها ارائه کرده است، کاربران در برقراری مکالمه فقط به سایر صاحبان گوشی‌ های سامسونگ یا سیستم‌ عامل اندروید محدود نیستند.

این اقدام سامسونگ باعث می‌شود کاربران پس از خرید گوشی جدید نیازی به دانلود اپلیکیشن مجزا برای برقراری تماس ویدیویی نداشته باشند.
بر اساس بیانیه های شرکت سامسونگ ادغام دوئو در اپ شماره‌ گیر « از گوشی‌ های گلکسی S20 شروع خواهد شد » ؛ درنتیجه به احتمال قوی ، سامسونگ در آینده این قابلیت را به گوشی‌ های پیشین خود نیز بیافزاید.
سال پیش گوگل نسخه‌ ی تحت وب و قابلیت تماس گروهی را برای دوئو رونمایی کرد.
کاربران گوشی های سامسونگ گلکسی S20 از این پس قادر خواهند بود به‌ طور همزمان با ۸ نفر تماس گرفته و از لنز واید گوشی برای مکالمه تصویری استفاده نمایند.
جالب است بدانید در حال‌ حاضر حتی گوشی‌ های پیکسل گوگل نیز از تماس تصویری از طریق دوئو با رزولوشن 1080p پشتیبانی نمی‌ کنند.

 

ادغام گوگل دوئو