لوازم تحریر pelikan
لوازم تحریر pelikan ایران

لوازم تحریر pelikan

لوازم تحریر pelikan

معرفی اجمالی برند پلیکان

کمپانی Pelikan با جایگاه نخستین طراح و سازنده ملزومات اداری و سازمانی مهم مثل کاربن، برگه ها، استامپ و جوهر استامپ ماژیک وایت برد و شارژی و… حدوداً در  1345 تاسیس گردید و تا امروز با بررسی نیاز بازار سعی داشته است تا با ایجاد ارزش آفرینی و احترام به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان، اسباب رضایت آن ها را بگستراند و در همین راستا سبد محصولات خود را هر سال کامل تر نماید.
کمپانی Pelikan ایران در سال 1345 فعالیت خود را در ایران به عنوان نخستین سازنده ملزومات اداری و مدرسه آغاز کرده است.

 

لوازم تحریر pelikan

 

استاندارد مناسب و مرغوبیت بسیار بالا و قابل اطمینان بودن، برآوردن نیاز های اصلی بازار و توجه به اشتغال زایی ملی در طول 48 سال سابقه خط مشی و استراتژی این کمپانی بوده است که منجر به ساخت و عرضه محصولات کنونی در زمینه تحریر (نوشت افزار Pelikan ) و محصولات اداری و برگه (برگه های Pelikan و برگه های کالر کپی ) شده است.

لیست لوازم تحریر پلیکان

انواع نوشت افزار با برندهای مختلف و متنوع در این مجموعه به فروش می رسد .
برندهای خارجی و ایرانی و درجه دومی چینی که مارک معتبری هم دارند و در کل کشور با نام های تجاری محبوبی چون استدلر، اونر، پنتر، فکتیس، فابرکاستل، استابیلو، اشنایدر، زبرا، کلیپس، کنکو، بیک، پیکاسو، آریا، پاپکو، کلارو، لوازم تحریر فانتزی و دخترونه مثل یونیکورن و طرح کاراکترهای محبوب انیمیشن و کارتونی
انواع مداد، اتود، پاکن، تراش، خط کش، نقاله، پرگار، گونیا، شابلون، ماشین حساب، کره ی جغرافیایی، کلاسور، برگه یدک ، ملزومات اداری مثل کاتر ، چسب نواری و مایع و ماتیکی، حرارتی و جاچسبی، پانچ ، منگنه و میخ دستگاه ، سنجاق، کلیپس، سوزن ته گرد ، زونکن، کاور کاغذ، جاقلمی، کاغذ a4 و استامپ و جوهر استامپ، غلط گیر، جاقلمی، جامدادی، خودنویس و روان نویس.

 

لوازم تحریر pelikan

 

لوازم تحریر دانشجویی و دانش آموزی مثل استیک نوت، ماژیک علامت گذار ( هایلایتر )، دفتر سیمی، دفتر یادداشت، سررسید، سالنامه، تقویم، روان نویس نوک نمدی رنگی ، جامدادی و..
کوله پشتی، تخته شاسی ( زیر دستی ) ، برگه نقاشی و طراحی، لوازم رنگ آمیزی و نقاشی مثل گواش، آبرنگ، رنگ انگشتی، مدادرنگی، مدادشمعی، پاستل گچی، پاستل ساده، مدادچندکاره، میز تحریر تاشو و…

البته باید خاطر نشان کرد که در لیستی که نوشته ایم برندهای دیگری نظیر پنتر، استدلر، اونر، فکتیس، فابرکاستل، بیک، اشنایدر، استابیلو، یونیکورن، پاپکو، سی کلاس، زبرا، کرونا و .. نیز در انواع و اقسام مدل و طرح و قیمت مناسب در این مجموعه به فروش می رسد.