نصب پیش فرض ۷۰ اپلیکیشن محبوب در گوشی های جدید هواوی

نصب پیش فرض ۷۰ اپلیکیشن محبوب در گوشی های جدید هواوی

۷۰ اپلیکیشن محبوب در گوشی های جدید هواوی به صورت پیش فرض نصب خواهند بود.

شرکت هواوی به منظور رهایی از محدودیت ها و فشار همه جانبه در عرضه ی سرویس‌ گوگل از این پس تصمیم دارد راهکارهای جایگزین متنوع و متعددی را در ساخت و ارائه ی گوشی های جدید هوشمند خود به کار گیرد.،

در این راستا کمپانی هواوی تصمیم دارد هفتاد اپ پرکاربرد و پر طرفدار گوگل پلی را به طور کاملاً پیش فرض روی اندروید گوشی های سری بعد خود نصب بکند.

شرکت بزرگ و معروف حوزه ی گوشی و لوازم جانبی که در چین واقع شده است، مدتی است که از سرویس های انحصاری گوگل محروم شده است.
بنابراین در نظر دارد راهکار جایگزین برای این سرویس ها به کار بگیرد.
یکی از این راهکارها نصب پیش فرض “هواوی ویدئو ” می باشد .
به ظاهر می رسد این اقدام تا حدی به رفع نیاز کاربران هواوی و رهایی از وابستگی به گوگل پلی کمک خواهد کرد.

نصب پیش فرض 70 اپلیکیشن محبوب در گوشی های جدید هواوی

۷۰ اپلیکیشن محبوب در گوشی های جدید هواوی !

در اصل هواوی خواستار این است که مشتریان خود را از معضل نصب پکیج های apk نجات داده و سرویس های مورد نظرشان به سادگی در دسترسشان باشد.
البته این راهکار موسوم به app gallery می باشد که توسط چینی ها به جای گوگل پلی استور برای کاربران هواوی قابل استفاده خواهد بود.

اپ هایی که این شرکت به صورت پیش فرض در گوشی های هوشمند سری جدید خود نصب خواهد کرد بسته به موقعیت مکانی جغرافیایی کاربر متفاوت خواهد بود.
چینی ها برای یافتن اپ های محبوب از فهرست پرطرفدارهای گوگل پلی استور کمک می گیرد.
البته هواوی در نهایت نمی تواند سرویس های خیلی محبوب آمریکایی مانند فیس بوک یا واتساپ را به صورت پیش فرض روی گوشی های سری جدید خود نصب کند!

هواوی علاوه بر این راهکار (یعنی نصب اپ های پیش فرض ) اپ های جایگزین چینی سرویس های گوگل را نیز به کاربران خود ارائه می دهد.

در نتیجه ، در موبایل های هواوی سری جدید به جای یوتیوپ شاهد huwaei video خواهید بود.
و همچنین به جای گوگل مپس هم سرویس توسعه یافته ی تام تام نصب می شود.

گوشی هواوی p40 و گوشی های هم رده ی آن اولین دریافت کننده ی این اپ ها

رسانه های فناوری دیجیتال و تکنولوژی مدعی هستند برنامه ی جایگزین هواوی از خانواده ی پرچم داران یعنی پی ۴۰ ، پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ لایت آغاز می شود.

این کمپانی چینی بعد از ناکامی در رونمایی Mate 30 و Mate 30 Pro در کشورهای اروپایی، دیگر توانایی تحمل ناکامی و شکست دیگر را در بازار گوشی‌ های هوشمند نخواهد داشت.
گوشی هواوی P40 در اواخر ماه مارس معرفی خواهد شد و اطلاعات و مشخصات فنی و جزئیات آن در رسانه های معروف انتشار خواهد یافت.

جهت دریافت لیست قیمت انواع گوشی موبایل و کالاهای دیجیتال دیگر ، مشخصات فنی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دفتر فروش تب سات تماس حاصل فرمائید :

۰۴۱۳۵۵۶۶۳۴۶

                                   لیست قیمت گوشی های هواوی