پاکسازی ریه

پاکسازی ریه از سموم، یکی از قدم‌های اولیه برای یک زندگی سالم است.

اگر سال‌ها در دود سیگار، آلودگی، ویروس‌ها و سموم دیگر نفس کشیده‌اید، ایده تمیز کردن ریه‌ها و شروعی تازه می‌تواند بسیار جذاب به نظر برسد.

ما راه‌های کاملا ارزان و طبیعی را در جهت پاکسازی ریه به شما در این مقاله، ارائه خواهیم داد.

 

رژیم غذایی غنی از آنتی اکسیدان داشته باشید

خوردن مقدار زیادی زغال اخته یا سالاد کلم پیچ صدمات سال‌ها سیگار کشیدن را از بین نمی برد اما تحقیقات نشان می‌دهد که خوردن بیشتر میوه‌ها و سبزیجات، به ویژه سبزیجات برگ‌دار، انواع توت‌ها و سایر مواد غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها، به محافظت از ریه‌های شما در برابر آسیب‌های ناشی از سیگار کشیدن و آلودگی هوا کمک می‌کند.

 

با ورزش به پاکسازی ریه های خود کمک کنید

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ورزش‌ و هر چیزی که ضربان قلب شما را تندتر می‌کند، می‌تواند به عملکرد بهتر ریه‌ها کمک کند.

وقتی فعالیت بدنی انجام می‌دهید، احساس بهتری دارید و راحت‌تر نفس می‌کشید.

 

از عصاره‌های طبیعی استفاده کنید

عصاره‌ها و فرمولاسیون‌های طبیعی همیشه معجزه می‌کنند!

محصولی که قصد معرفی آن را داریم، بدون شک یکی از بهترین محصولات برای پاکسازی ریه و از بین بردن بیماری‌های مربوط به ریه است.

این محصول عصاره یازده گیاه فران می‌باشد؛ محصولی با ترکیبات طبیعی شامل:  سیر، اکالیپتوس، زنجبیل، زوفا، نعناع، ختمی، چای سبز، فراسیون، کاکوتی، پونه و پنیرک می‌باشد.

پاک‌سازی ریه از سموم و آلودگی‌ها، محافظت‌کننده ریه و سیستم تنفسی، کاهش‌دهنده عوارض سموم ناشی از دود سیگار و دخانیات بر روی ریه از موارد مصرف این محصول فوق‌العاده می‌باشد.

 

چای سبز بنوشید

یکی از محبوب‌ترین چای‌های سالم، یک داروی آسان برای پاکسازی ریه‌ها است. چای سبز سرشار از پلی فنول‌ها، خواص ضد التهابی دارد که ممکن است به کاهش التهاب در ریه‌ها کمک کند. بر اساس گزارشی که در مجله تغذیه آمریکا منتشر شده است، مشاهده شد که بین چای سبز و بیماری مزمن انسدادی ریه ارتباط قوی وجود دارد.

 

زنجبیل را فراموش نکنید

زنجبیل حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی از جمله پتاسیم، منیزیم، بتاکاروتن و روی است.

طبق چندین مطالعه، عصاره های خاصی از زنجبیل، برای از بین بردن سلول های سرطان ریه شناخته شده است.

بهترین راه برای تقویت سیستم ایمنی و مبارزه با آنفولانزا و عفونت های فصلی، تهیه یک چای زنجبیل خانگی است.

 

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.