کلاسور پاپکو

کلاسور پاپکو

کلاسور پاپکو :

معرفی شرکت پاپکو

کلاسور فانتزی

کلاسور پاپکو

این نوع از کلاسورها بسیار متنوع هستند.
طرح روی جلد کلاسورها بیشتر حالت فانتزی و دخترانه دارد.
از طرح های کاراکترهای کارتونی تا گل گلی ، طرح زرافه، کوالا، گربه، نوشته های معروف و اشعار با تایپوگرافی و فونت های جذاب برای دختران جوان گزینه ی خوبی هستند .
همچنین هدایای ماندگار و زیبایی خواهند بود.

اگر شما هم به داشتن یک آرشیو بی نظیر از مکتوبات و مدارک خود فکر می کنید، یا می خواهید جزوه ها و نوشته های خود را منظم و یک جا جمع آوری کنید، ما به شما استفاده از کلاسور را توصیه می کنیم.
عملکرد کلاسورها بدین شکل است که دو قفل از محل پانچ برگه را در بر می گیرد و پس از بسته شدن، به بهترین شکل ممکن از آن نگهداری می کند.
اگر نمی خواهید مدارک یا برگه های خود را پانچ کنید، می توانید از کاور پلاستیکی کاغذ برای نگهداری و قرار دادن برگه در آن استفاده کنید و سپس کاور برگه را درون کلاسور قرار دهید.
بدین ترتیب علاوه بر آنکه لازم به سوراخ و پانچ کردن برگه نیست، از برخورد مستقیم نور، گرد و غبار و سایر ذرات محیطی با کاغذ جلوگیری کرده و طول عمر برگه ها را افزایش می دهد.

کلاسور پاپکو

انواع کلاسور

به طور کلی کلاسور انواع مختلفی دارد.
هر کدام نیز ویژگی ها و مشخصات متفاوتی دارند.
حال اینکه کدام نوع و مدل آن گزینه ای است که مناسب هرف ما از خرید است، نیاز به اطلاعات بیشتری از محصولات هنگام خرید دارد.
پاپکو نیز برای تسهیل خرید مشتریان خود، علاوه بر درج توضیحات تکمیلی و رسم جدول ویژگی ها برای هر محصول، دسته بندی های مختلفی بر حسب نوع، جنس، تعداد حلقه و کاربرد برای محصولات در نظر گرفته که به شما کمک می کند سریع تر به گزینه مورد نظر خود دست یابید.

در هر رده ی سنی که باشید به یک کلاسور نظم دهنده ی برگه و مدارک نیاز دارید تا به سادگی آنها را بدون صدمه دیدن ، با خود حمل کنید.
گاهی اوقات جای یک کلاسور جدید در میان لوازم التحریر ما خالی دیده می شود.
در صورتی که روحیه ی شما فانتزی و متفاوت پسند هستید همواره ترجیح می دهید از لوازم التحریر طرح دار و خاص استفاده کنید و نوشت افزار و لوازم کلاسیک و مینیمال جایی در بین وسایل شما ندارند.

تنوع  :

کلاسور پاپکو از نظر کیفیت ساختار هم از نظر رنگ بندی و جنس مواد تشکیل دهنده کاملاً استاندارد بوده و پاسخگوی نیاز اغلب دانشجویان، دانش آموزان و هر فردی که از آن استفاده می کند ، می باشد.
کلاسورهایی که دارای جلد چرمی هستند زیبا و کارآمد می باشند علاوه بر آن بسته به رنگشان می توانند گزینه ی خوبی برای افراد اداری و کارمندان در اماکن رسمی می باشد.
و یا رنگ روشن و متنوع نیز برای افراد غیر رسمی مناسب می باشد.
کلاسورها در اصل دارای چندین حلقه برای قرار دادن برگه های کلاسور هستند و سایز کلاسور نیز می تواند کوچک یا بزرگ باشد و این بسته به برگه های مورد استفاده دارد.
بست کشی روی جلد کلاسورهای فانتزی، کلاسیک نیز گاهاً به چشم می خورد.
در زیر نمونه ای از آنها را مشاهده می کنید :

تفاوت کلاسور و دفتر کلاسوری چیست؟

کلاسور پاپکو

این دو از نظر ظاهری شباهت های زیادی به هم دارند اما هرگز کاربرد هم را ندارند .
در ظاهر نیز با هم تفاوت دارند.

دفتر کلاسوری ظرفیت و پتانسیل بالایی برای نگهداری و آرشیو و بایگانی برگه ها دارد.
این نوع کلاسورها نظم دهنده ی مدارک و برگه های شما می باشند ، ضمناً کاغذهای مورد استفاده باید از نظر سایز و سوراخ ها با حلقه ها و ابعاد کلاسور همخوانی داشته باشد.

کلاسور پاپکو در انواع ابعاد و تعداد حلقه و رنگ های متنوع و جنس های گوناگون با کیفیت بالای ساخت و با دوام امروزه در ایران بسیار محبوب شده است.

خرید اینترنتی کلاسور

خرید آنلاین انواع کلاسور و دفتر کلاسوری در ابعاد a5 و a4 با مدل های دانشجویی و اداری برند ایرانی و باکیفیت پاپکو (papco ) لذت بخش خواهد بود اگر قیمت آنها نیز مناسب باشد.
تب سات ارزان ترین فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر در کل کشور است که برای سال تحصیلی جدید برنامه ریزی خوبی از نظر تأمین محصولات مدرسه و دانشگاه و محل کار کاربران و حتی مغازه داران دارد.
اگر شما هم دوست دارید صاحب یک آرشیو جمع و جور برای مدارک، مکتوب ها، جزوات درسی و نوشته های روزانه خود باشید خرید کلاسور پاپکو بهترین گزینه است.
بر اساس دسته بندی کلاسورها بر حسب  نوع، جنس، تعداد حلقه ها و کاربرد آن با کمترین هزینه محصولی مرغوب انتخاب و تهیه فرمایید.