چسب رازی ۸ سی سی
خرید چسب رازی

خرید چسب رازی، یادگار زکریای رازی تنها از فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر اداری و نوشت افزار فانتزی تب سات…

مشخصات خرید چسب رازی 

  • چسب رازی ۸ سی سی دارای چسبندگی بالا.
  • چسب مایع همه کاره کوچک رازی شفاف و تمیز بوده و در بسته بندی تیوبی شکل و ۸ گرمی به بازار ارائه شده است.
  • نحوه ی بسته بندی و درپوش پیچشی این محصول مانع از بیرون ریختن چسب و کثیف شدن محیط اطراف می گردد.

باید در هر خانه‌ای چندین مدل چسب برای چسباندن وسایل شکسته وجود داشته باشد. برای اینکه همیشه در خانه چسب مناسب سطوح مختلف را داشته باشید، مطلب زیر را درخصوص بهترین چسب‌های قابل‌ استفاده برای چوب، شیشه، کاشی و … مطالعه کنید!

کاربردهای چسب رازی

معمولاٌ تعداد زیاد انواع چسب در ابزارفروشی‌ گیج‌کننده است. بهتر است به هنگام خرید دقت بیشتری به خرج دهید:
یک نوع چسب برای همه‌ی کارها مناسب نیست و انتخاب اشتباه چسب باعث می‌شود کار خراب شود و نتوانید قطعات مورد نظر را با موفقیت به هم بچسبانید. چسب مایع همه کاره کوچک رازی برای چسباندن انواع مختلف سطوح از جمله کاغذ، چوب، شیشه، چرم و مقوا به کار گر می شود و از جمله ابزار لازم در منزل، دفتر کار و یا مهد کودک و مدرسه بوده و برای ساخت انواع صنایع دستی، مدل سازی و کاردستی و غیره کاربرد دارد.

تاریخچه برند رازی

شرکت شیمیایی رازی یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان چسب در ایران، نام خود را از این شیمی‌دان بزرگ گرفته است. نام رازی از آن دست نام‌هایی است که از دهه ۶۰ تا کنون در خاطره جمعی مردم باقی مانده است.

چسب رازی ۸ سی سی به عنوان گزینه‌ای مناسب برای چسباندن سریع دو تکه کاغذ، مقوا و امثال این‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود.
بسته‌بندی کوچک این چسب به شما کمک می‌کند تا در صورت نیاز به چسباندن سریع دو قطعه از جنس‌های مختلف، این چسب را انتخاب نمایید و بتوانید از چسب به صورت بهینه استفاده نموده و مانع از خراب شدن باقی مانده‌ی چسب داخل بسته‌بندی شوید.
نکته‌ی مهم در استفاده از چسب مایع این است که اگر برای مدت زمان طولانی از آن استفاده نشود، چسب دیگر کارآیی قبلی را نداشته و خراب می‌گردد. پس اگر شما استفاده‌ی چندانی از چسب مایع ندارید، این محصول پیشنهاد ما به شماست.

چسب تیوبی همه كاره رازی در مصارف عمومی و خانگی جهت چسباندن انواع مواد از جنس لاستیك، پلاستیك، چرم، كاغذ، پارچه، سرامیك، شیشه، فوم، چوب و اسفنج به كاربرده می‌شود. این نوع چسب رازی استحکام خوبی دارد و کاربرد وسیعی در مصارف خانگی وصنعتی دارد. از موارد کاربرد آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. چسباندن کاغذ-شیشه-چینی
  2. چسباندن پلاستیک-نمد-سرامیک
  3. چسباندن لاستیک-چوب پنبه-پارچه
  4. چسباندن چرم ومقوا

استفاده در دفترکار-صنایع دستی-مدل سازی ماکت سازی

نکات کاربردی خرید چسب رازی

سطح مورد نظر باید کاملا خشک، تمیز و عاری از هرگونه چربی و گرد و غبار گردد، مقدار کافی از چسب  را به وسیله فرچه، کاردک و یا. . . بر هر دو رویه کار به صورت یکنواخت آغشته نمایید و در زمان کافی  به یکدیگر بچسبانید  وتحت فشار قرار دهید حتی الامکان در محیطی با درجه حرارت متعادل این  کاررا انجام دهید.

نکات ایمنی و بهداشتی 

درصورت تماس با پوست و چشم فوراً با آب شسته شود. دور از شعله و جرقه نگهداری شود. در هنگام كاربرد حتی المقدور از ماسك و عينك و در محل كار از تهويه مناسب استفاده شود ودور از شعله وجرقه نگهداری شود.

محمد زکریای رازی

زکریای رازی شیمی‌دان، پزشک و فیلسوف ایرانی متولد ۲۵۱ ه. ق در شهر ری است. پنجم شهریور ماه روز بزرگداشت این شیمی‌دان بزرگ و کاشف الکل و جوهر گوگرد (اسید سولفوریک) است. زکریای رازی نه تنها در زمینه خدمت به علم پزشکی و داروسازی نامی برتر در تاریخ دارد بلکه در عرصه‌های مختلفی چون فلسفه و تالیف آثار مختلف هم نشانی ماندگار از خود برجای گذاشته است.

رازی از نخستین کسانی بود که تاثیر بسیاری در علم شیمی داشت. وی در کتاب سر الاسرار مواد را به سه گروه جمادی، طبقه‌بندی کرد. کشف‌های بسیاری به رازی نسبت داده می‌شود؛ از جمله الکل، اسید سولفوریک، اسید کلریدریک اکسید آرسنیک یا مرگ موش، اسید سیتریک و او نخستین پزشکی است که دارو‌های سمی آلکالوئیدی ساخت و از آن‌ها برای درمان بیمارانش بهره گرفت.

زکریای رازی بزرگ مردی است که اعتبار نامش در تاریخ دانش بشری همواره یاد‌آور نگرش اصیل همه دانشمنـدان ایرانی بـه ارزش مقولـه تحقیـق و تجربـه بـوده و هسـت. نام شرکت رازی نیز از این شیمیدان بزرگ ایرانی گرفته شده است.

چسب رازی ۸ سی سی