چسب رازی ۸ سی سی
خرید چسب رازی

خرید چسب رازی

خرید چسب رازی

چسب رازی ۸ سی سی به عنوان گزینه ای مناسب برای چسباندن سریع دو تکه کاغذ، مقوا و امثال اینها به یکدیگر استفاده می شود.
بسته بندی کوچک این چسب به شما کمک می کند تا در صورت نیاز به چسباندن سریع دو قطعه از جنس های مختلف، این چسب را انتخاب نمایید و بتوانید از چسب به صورت بهینه استفاده نموده و مانع از خراب شدن باقی مانده ی چسب داخل بسته بندی شوید.
نکته ی مهم در استفاده از چسب مایع این است که اگر برای مدت زمان طولانی از آن استفاده نشود، چسب دیگر کارآیی قبلی را نداشته و خراب می گردد. پس اگر شما استفاده ی چندانی از چسب مایع ندارید، این محصول پیشنهاد ما به شماست.
طریقه ی استفاده از این چسب به منظور بهره گیری حداکثر از کارآیی آن بدین صورت است که ابتدا باید سطح مورد نظر را کاملا خشک و تمیز نمود، به صورتی که عاری از هرگونه چربی و گرد و غبار باشد. سپس دو سطح مد نظر را به صورت یکسان و یکنواخت با چسب مایع همه کاره کوچک رازی آغشته نموده و پس از قرار دادن دو سطح بر روی یکدیگر، با فشار کافی دو سطح را به یکدیگر چسباند.

ویژگی های خرید چسب رازی  :

  • چسب رازی ۸ سی سی دارای چسبندگی بالا.
  • چسب مایع همه کاره کوچک رازی شفاف و تمیز بوده و در بسته بندی تیوبی شکل و ۸ گرمی به بازار ارائه شده است.
  • نحوه ی بسته بندی و درپوش پیچشی این محصول مانع از بیرون ریختن چسب و کثیف شدن محیط اطراف می گردد.

باید در هر خانه‌ای چندین مدل چسب برای چسباندن وسایل شکسته وجود داشته باشد. برای اینکه همیشه در خانه چسب مناسب سطوح مختلف را داشته باشید، مطلب زیر را درخصوص بهترین چسب‌های قابل‌استفاده برای چوب، شیشه، کاشی و … مطالعه کنید!

معمولاٌ تعداد زیاد انواع چسب در ابزارفروشی‌ گیج‌کننده است. بهتر است به هنگام خرید دقت بیشتری به خرج دهید: یک نوع چسب برای همه‌ی کارها مناسب نیست و انتخاب اشتباه چسب باعث می‌شود کار خراب شود و نتوانید قطعات مورد نظر را با موفقیت به هم بچسبانید.

چسب مایع همه کاره کوچک رازی برای چسباندن انواع مختلف سطوح از جمله کاغذ، چوب، شیشه، چرم و مقوا به کار گر می شود و از جمله ابزار لازم در منزل، دفتر کار و یا مهد کودک و مدرسه بوده و برای ساخت انواع صنایع دستی، مدل سازی و کاردستی و غیره کاربرد دارد.

چسب رازی ۸ سی سی