هندزفری
بررسی معایب و مزایای هندزفری

بررسی معایب و مزایای هندزفری

بررسی معایب و مزایای هندزفری :

در این مقاله می خواهم درباره معایب و مزایای هندزفری اشاره کنم :

1- آزادی در حرکت

وقتی تلفنتان در دستتان است و در حال مکالمه می باشید نمی توانید با یک دست کارهایتان را انجام دهید یا تلفنتان به شارژر وصل می باشد نمی توانید جایی حرکت کنید این یک مشکل میباشد و با هندزفری این مشکلتان حل می شود.
تصور کنید مگر هر دو دستتان آزاد باشد می توانید در هر مکانی بروید  می توانید در هر مکانی قدم بزنید (در فاصله ۴۰۰ متری میز خودتون) و هنوز هم در دسترس باشید. همچنین می توانید با استفاده از هندزفری، با دستانتون کارای دیگتون رو انجام بدین و در همان زمان درحال صحبت با تلفن همراهتون باشید که این مثل کارایی یک ماشین هوشمند می ماند.

2- از منظر سلامتی

اشعه موبایل یکی از مضرترین اشعه می باشد.چون از انجایی که گفته می شد تشعشع الکترو مغناطیسی از طریق موبایل بر روی مغز تاثیر می گذارد و نگران کننده می باشد.هندزفری اینجا به درد می خورد ، بدون تماس با گوشی میتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. با این وجود انجمن مصرف کنندگان استرالیا در سال ۲۰۰۰ اعلام کرد که کیت های هندزفری به میزان قابل توجهی تاثیر منفی بر روی مغز را نسبت به ارتباط مستقیم گوشی کاهش می دهد در آن زمان بود که فروش هندزفری به شدت افزایش یافت.

3-ایمنی و هندزفری

با استفاده از هندزفری می توانید هنگام رانندگی بدون در دست گرفتن موبایل ارتباط برقرار کنید که این در امنیت شما خیلی مهم
می باشد. رانندگان می توانند هر دو دست را روی فرمان نگه داشته و رانندگی کنند و همزمان با تلفن در خال مکالمه باشند.

4-کیفیت صدا

مزایای استفاده از هندزفری نسبت به تلفن های سنتی بسیار است. آنها کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهند ، کاربران می توانند با تبدیل آمپلی فایر بر اساس اولویت شخصی ، صدا را کنترل کنند.
بسیاری از هندزفری ها گزینه های لغو صدا را دارنددر نتیجه شما هرگز صدای خراشیدن و مالش گوشی را نمی شنوید زیرا میکروفون در محدوده ای مناسب قرار گرفته است.

5- مزایای سلامتی

در رابطه با مطالعه شماره ۲ ، H.B. Maynard & Co بسیاری از مزایا و مزایای سلامتی در گردن ، شانه ها ، پشت و سر خود را ذکر کرده است ، بله سر! پوشیدن هدست ، شما را از تنش و استرس ناشی از این عضلات در هنگام قرار دادن تلفن در گوش خود هر روز خلاص می کند. اگر اضافه کاری نکنید ، اگر برطرف نشود ، می توانید تنش های عضلانی را با مشکل مواجه کنید و ناراحتی زیادی ایجاد کنید.
هیچ کس گرفتگی عضلات مداوم در گردن یا گردن درد و پشت را بعد از کار دوست ندارد ، به خصوص اگر قابل پیشگیری باشد.

مطالبی ذرباره هندزفری راک :

هندزفری راک مدل RAU561  با نام Pure Stereo Earphone در بازار شناخته شده است.
این نوع هندزفری شامل سیمی به بلندی ۱٫۲ متر است و کیفیت صدای بالا و شفافی دارد که همه استفاده کنندگان راضی هستند. این هندزفری با انواع دستگاه ها و گوشی های موبایل سازگار است و دارای طراحی و ارگونومی بسیار خوبی جهت استفاده کاربر دارد.

ارگونومی هندزفری مدل Rock

کمپانی Rock یکی از درخشان ترین نام ها در زمینه تولید و عرضه لوازم جانبی می باشد که با کیفیت خوب محصولاتش خود را در میان دل مردم جای کرده است. هندزفری RAU561 یکی از محصولات بسیار با کیفیت این کمپانی می باشد که از طریق جک ۳٫۵ میلی متری به گوشی شما متصل می شود. سری های این هندزفری دقیقا بر اساس حالت گوش طراحی شده است و به خوبی داخل گوش جای می گیرد. هندزفری Rock RAU561 به صورت تو گوشی طراحی شده است و هیچ گونه صدایی از بیرون مزاحم شما در حال گوش دادن به موسیقی نمی شود.

فرکانس و حساسیت

هندزفری Rock RAU561 دارای دامنه فرکانس ۲۰ HZ_20KHZ می باشد که همین امر باعث کیفیت هر چه بیشتر این محصول شده است زیرا تمامی صدا های زیر و بم را پوشش می دهد و کاربر قادر است تمامی سبک های موسیقی را با جزئیات کامل گوش کند. همچنین حساسیت این هدفون ۴۲ دسیبل و دمای کار آن از -۱۰ درجه سانتیگراد تا ۴۰ درجه میباشد.

وزن هدفون RAU561

یکی از مهمترین نکات در مورد هندزفری وزن آن می باشد زیرا باید برآورد کنید که در استفاده های بلند مدت باعث خستگی گوش شما می شود یا نه. وزن این هندزفری معادل ۱۲٫۹ گرم بوده که هرگز در استفاده های بلند مدت باعث خستگی گوش شما نمی شود.

قیمت هندزفری راک مدل RAU561

هندزفری راک مدل RAU561 با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا در فروشگاه تب سات موجود می باشد و قیمت این محصول همانند سایر کالاهای این فروشگاه وابسته به نرخ ارز میباشد. لطفا در صورت نوسان ناگهانی قیمت ارز برای خرید هندزفری و یا دریافت قیمت به روز هندزفری راک مدل RAU561 با نمایندگی محصولات Rock ، فروشگاه تب سات تماس بگیرید.

بررسی معایب و مزایای هندزفری